Fitojnë Shkupi e Struga, Renova barazim pa gola

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Është mbyllur java e 9-të e Ligës së Parë të Maqedonisë së Veriut, ku në orar ishin disa duele mjaft interesante.

Skuadra e Shkupit ka marrë fitore si mysafire me golin e vetëm që shënoi i përhershmi Darbo dhe kështu ka mbajtur hapin me kreun e tabelës, ku lider mbetet Shkëndija.

Një fitore të pritur e ka marrë skuadra e Strugës që me rezultat 3-0, ishte më e mirë se ekipi i fundit në tabelë Bellasica që mbetet pa fitore.

Renova na përballjen ndaj Pelisterit nxori vetëm barazim pa gola. Ndeshje shumë interesante u luajt në Kratovë mes Sileksit dhe Rabotniçkit, e cila përfundoi me shtatë gola, e që fitorja i takoi Sileksit nikoqir me rezultat 4-3.

Gjithashtu fitore ka marrë edhe Boreci në duelin ndaj Makedonija Gj.P.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Shaqiri asist, Jota gol, Liverpooli fiton (VIDEO)

Liverpooli e kafituar me përmbysje në takimin me West Ham United në Premierligë, njofton Albsport.mk.
- Marketing -

Interi siguron një pikë në “frymën e fundit” ndaj Parmës (VIDEO)

Interi nuk di të fitojë pa Lukakun. Zikaltrit nuk mundën të shkonin më shumë se një barazim 2-2, të cilën në fakt...

E FUNDIT: Atletico Madrid zëvendëson 50 milionëshin, gëzon edhe Inter-i

Geoofrey Kondogbia do të jetë shumë shpejt një lojtar i ri i Atletico Madrid. Diego Simeone, që ka humbur...

Milan goditi në transferët e verës, ky është plani për afatin e janarit

Nënshkrimet e verës ka bërë shumë përshtypje deri më tani. Puna e Ivan Gazidis, Paolo Maldini, Ricky Massara dhe...

VIDEO/ 11 gola në 4 ndeshjet e Bundesligës gjermane, Dortmund dhe Bayern Munchen nuk falin

Janë mbyllur 4 ndeshjet e javës së 6-të në Bundesligën gjermane. Në 4 ndeshjet e luajtura nuk ka pasur surpriza pasi skuadrat...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -