Fitorja ndaj Valladolid nuk është e tëra, pas ndeshjes Barça merr një lajmë shumë të hidhur

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Përkundër se është transferimi më i shtrenjtë në histori të Barcelonës, Philippe Coutinho ka mbetur vetëm një figurë periferike e klubit katalunas, për më shumë është shoqëruar edhe me lëndime të vazhdueshme.

Shpeshherë është folur për të ardhmen e brazilianit, i cili është konsideruar si dështim në Camp Nou, ndërkohë që në tre muajt e fundit nuk ka mundur të luajë për shkak të lëndimeve.

Kurse tani El Mundo Deportivo raporton se lojtari ndodhet në Brazil për t’iu nënshtruar një tjetër ndërhyrjeje kirurgjike në meniskun e gjurit të majtë për shkak të ënjtjes.

Kjo do të thotë se me shumë mundësi, 28-vjeçari nuk do të mund të luajë deri në fund të këtij sezoni.

Coutinho, i cili u operua më herët gjatë këtij sezoni për këtë problem, (prej se u kthye nga Bayern Munichu) në edicionin 2020/2021 ka startuar në vetëm 10 ndeshje duke shënuar tre gola.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

FOTO/ Pas super çerek finaleve, UEFA e ka publikuar, ky është formacionin e javës për Champions League

Liga e Kampionëve ka publikuar formacionin e javës pas katër ndeshjeve të kthimit në fazën çerekfinale.
- Marketing -

Para super gjysëm finalës kundër Chelsea… Zidane merr jo 1 po 3 lajme fantastike

Rafael Varane, Eden Hazard dhe Daniel Carvajal do të jenë gati për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Champions League kundër ...

BOOOOMBË NGA APENINET… Po ndodh çmenduria, Casemiro drejt gjigantit të Serie A

Një nga lojtarët më të mirë të Real Madridit, Kasemiro, mund të transferohet në Serie A gjatë verës, sipas mediave italiane.

LAJMI BOOOMBË! Negociatat janë të avansuara… Varane drejt gjigantit Evropian

Manchester United është gjithmonë e më afër arritjes së marrëveshjes me qendërmbrojtësin Raphael Varane. Francezi është një ndër yjet...

Messi e ka zemrën e madhe! Gjest i veçantë që ka bërë argjentinasi do tua ngroh zemrat (FOTO)

Leo Messi ka vendosur të nxjerrë në një ankand këpucët e tij, me të cilat shënoi golin e 644 për Barcelonën....
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -