FOTO-LAJM/ Nuk ka pandemi për tifozët kuqeblu, klasikja e Shqipërisë çon në këmbë shkodranët

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Vllaznia pret në shtëpi Tiranën nesër në orën 16.45, në takimin e vlefshëm për Kategorinë Superiore. Shkodranët e kanë nisur mirë sezonin, duke marrë dy fitore në po kaq ndeshje.

Kjo ka rritur optimizmin se gjërat në këtë edicion do shkojnë mirë. Tifozët shkodran si gjithmonë, edhe këtë herë, kanë ndezur atmosferën duke u grumbulluar pranë hotelit ku janë akomoduar lojtarë. Edhe pse është një periudhë Pandemie dhe nuk lejohen pjesëmarrja e madhe e njerëzve në një ambient, lojtari i 12-të nuk pyet për diçka të tillë.

Vllaznia bëri një sezon të dobët në sezonin e kaluar, duke zhgënjyer totalisht. Gjithsesi, ky sezon duket se është shumë më ndryshe…

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

- Marketing -

Ja kush është ekipi i vetëm që i ka fituar të gjitha ndeshjet e Champions League

Barcelona fitoi me lehtësi 3-0 në Hungari ndaj Ferencvarosit, në kuadër të xhiros së 5-të në Ligën e Kampionëve.

Giroud dhuron “show”, shënon katër gola në fitoren 4:0 të Chelsea ndaj Sevilla (VIDEO)

Oliver Giroud, Oliver Giroud, Oliver Giroud, Oliver Giroud. Ky do të ishte përshkrimi më i mirë që mund t’i...

Barcelona e kalon lehtësisht Ferencvarosin (VIDEO)

Barcelona ka shënuar fitore të lehtë prej 0-3 në udhëtim te Ferencvaros, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e pestë...

‘Ndizet’ sfida Man United – PSG, shënohet goli i tretë dhe jepet karton i kuq (VIDEO)

Është shënuar goli i tretë në ndeshjen Manchester United - PSG.  Në minutën e 69-të, Marquinhos ka realizuar për...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -