Guardiola: Mourinho ndoshta është doktor

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Pep Guardiola ka lëshuar një goditje të re në drejtim të Jose Mourinhos, me këtë të fundit që ka thënë se Manchester City ka bërë presion ndaj trajnerit të Anglisë, Gareth Southgate që të lirojë më herët Raheem Sterlingun.

Në fund të kësaj jave, trajneri spanjoll nënshkroi kontratë të re dyvjeçare me Citiznes, derisa Special One po e feston një vit në krye të Tottenham Hotspurit, me dy skuadrat që takohen sonte (e shtune).

Në lidhje me lirimin e hershëm të Sterlingut, Guardiola ka reaguar duke thënë se Mourinho ndoshta është doktor.

“Mourinho duhet të shkojë te doktorët e Anglisë dhe më pas te ata të Manchester Cityt”, ka thënë spanjolli.

“Ai duhet të shkojë të doktorët – përjashtim nëse Mourinho është doktor. Nuk e di”.

“Dëgjoni, do ju përgjigjem gjithçka rreth Joses (Mourinhos). Unë them për doktorët sepse ai ka thënë gjëra që nuk janë të vërteta”, ka shtuar më tej Guardiola.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

- Marketing -

Ja kush është ekipi i vetëm që i ka fituar të gjitha ndeshjet e Champions League

Barcelona fitoi me lehtësi 3-0 në Hungari ndaj Ferencvarosit, në kuadër të xhiros së 5-të në Ligën e Kampionëve.

Giroud dhuron “show”, shënon katër gola në fitoren 4:0 të Chelsea ndaj Sevilla (VIDEO)

Oliver Giroud, Oliver Giroud, Oliver Giroud, Oliver Giroud. Ky do të ishte përshkrimi më i mirë që mund t’i...

Barcelona e kalon lehtësisht Ferencvarosin (VIDEO)

Barcelona ka shënuar fitore të lehtë prej 0-3 në udhëtim te Ferencvaros, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e pestë...

‘Ndizet’ sfida Man United – PSG, shënohet goli i tretë dhe jepet karton i kuq (VIDEO)

Është shënuar goli i tretë në ndeshjen Manchester United - PSG.  Në minutën e 69-të, Marquinhos ka realizuar për...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -