Ibrahimoviçi me mesazh interesant, luan me gojën e përgjakur (FOTO)

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Zllatan Ibrahimoviç është kryefjala e këtij derbi. Sulmuesi 39-vjeçar vulosi përballjen me Interin me 2 golat e tij në harkun kohor të 3 minutave, duke i dhënë kështu një fitore me mjaft vlera Milanit.

Por pavarësisht se e “gllabëroi“ prenë e tij në fushën e lojës, një “luan“ si Ibrahimoviç ka ende uri. Një mesazh i qartë nga gjiganti i sulmit, që reagon përmes llogarisë së tij zyrtare në rrjetin social “Tëitter“ pas derbit.

Në foto shihet një luan me gojën e përgjakur pasi ka ngrënë prenë e tij, ndërsa kjo shoqërohet me fjalën “uri“ nga ana e lojtarit.

Me këtë postim Ibra ka vendosur të japë mesazhin e tij për derbin, por edhe për veten e vetë, të cilën e krahason me një luan të uritur, që kënaqësinë e vetme e gjen duke “ngrënë“ kundërshtarin. /SportEkspres

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Mesfushori i Omonia shënon gol të rrallë (VIDEO)

Futbollisti spanjoll Jordi Gomes shënoi një gol në Europa League kundër PSV në minutën e 29....
- Marketing -

FOTO/ Nota dhe statistikat e Marash Kumbullës në Europa League

Megjithëse Roma nuk ia doli të fitonte ndaj CSKA Sofias në Ligën e Europës, futbollisti i Shqipërisë, Marash Kumbulla, bëri një paraqitje...

Milani pa probleme, Tottenhami i Mourinhos befasohet nga belgët (VIDEO)

Milani me sukses ka kryer detyrën edhe në raundin e dytë të ndeshjeve në grupe në Ligën e Evropës, përballë Spartës së Pragës, duke...

FORMACIONET/ Çalhanoglu në stol, Pioli zbulon 11- titullarët (FOTO)

Milan pret në shtëpi Sparten e Pragës, në prag të takimit të Europa League (18.55). Trajneri i kuqezinjve, Pioli...

Ky do të jetë qendërmbrojtësi i Milanit!

Paolo Maldini e ka të qartë se kë duhet që të transferojë këtë janar. Bëhet fjalë për mbrojtësin e...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -