Ish-futbollisti i Shkëndijës nis bisedimet me bardhekaltërit

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

“Shvercerat” JO Kosovës, “Ballistët” ende s’kanë vendosur

Gjysmëfinalja e Ligës së Kombeve mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, është arritja më e madhe sportive...

Prishtina sapo ka shpalosur “Bombën” e parë në afatin kalimtar, po, kjo mund të mos jetë “bomba” e fundit nga Prishtina. Bardhekaltërit kanë zhvilluar bisedime edhe me mbrojtësin e majtë, Gledi Mici.

Futbollisti i njohur e ka konfirmuar lajmin për gazetën, duke theksuar që është i hapur për ofertat nga Kosova.

“Kam pasur bisedime me Prishtinën, por akoma jemi në hapat e parë”, deklaroi Mici për Gazetën Olle.

“Aktualisht jam futbollist i lirë dhe jam në pritje të ofertave nga Kosova”, shtoi Mici.

 Mici në afatin kalimtar u nda me Shkëndijën e Tetovës. Gazeta kupton që ai ishte pranë transferimit te Partizani, mirëpo tiranasit e kanë ende të bllokuar afatin kalimtar.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Chiesa drejt Juventusit, Fiorentina gjen zëvendësuesin e tij

Federico Chiesa mund të jetë një nga lëvizjet më të mëdha këtë afat kalimtar në Serie A.
- Marketing -

16 futbollistë dhe trajneri pozitiv me Covid-19, shtyhet ndeshja me klubin e njohur

Futbolli në Bullgari është drejt Kaosit. 16 futbollistë të Arda Kardzhali kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, duke u shtyrë ndeshja me Ludogorets....

Kush janë futbollistët shqiptarë që do të luajnë në Ligën e Kampionëve këtë sezon?

Plotë shtatë futbollistë shqiptarë do të jenë pjesë e fazës së grupeve të garës elitare evropiane. Xherdan Shaqiri me...

Vllaho ndanë drejtësinë në duelin Shkëndija – Sileksi

Sot janë caktuar emrat e arbitrave për ndeshjet e javës së 8-të të Ligës së Parë të Maqedonisë së Veriut, duele këto...

Milan sapo zyrtarizoi transferimin e ri

Hauge te Milan është transferuar nga FC Bodo/Glimt. “AC Milan janë të kënaqur të njoftojnë nënshkrimin e Jens Petter...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -