Ish-mundësi Berat Vrenezi gëzon 200 familje në prag të Bajramit

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Klubi i Mundjes Liria ka vite me radhë që përveq se është kampion i pa konkurrencë, zhvillon edhe shumë aktivitete të ndryshme në vendin tonë, e ndër to edhe aktivitete humanitare.

Këtë më së miri e kanë dëshmuar edhe ish- mundës që kanë dalë nga kjo çerdhe kampionësh të sportit, duke ndihmuar në mënyra të ndryshme. Ish-mundësi Berat Vrenezi, në bashkëpunim me KM Liria, nesër do të ndajnë 200 pako ushqimore për familjet në nevojë. Në vigjilje të festës së madhe të Fitër Bajramit, ish-mundësi i klubit Berat Vrenezi (që aktualisht jeton dhe vepron në SHBA), në bashkëpunim me stafin e klubit të mundjes Liria, gjatë ditës së nesërme do të ndajnë gjithsej 200 pako ushqimore për familjet në nevojë nga vendi ynë.

Për këtë arsye nga klubi kanë njoftuar familjet në nevojë që ndarja e pakove ushqimore do të bëhet nesër te palestra sportive “Mentaz Allajbegu”, me fillim në orën 13.30.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

“Krejt po dalin”/ Real Madridi shumë shpejtë do të mbetet edhe pa një tjetër super lojtar

Skuadra e Real Madridit është duke u përballur me largim të futbollistëve të rëndësishëm nga ekipi këtë...
- Marketing -

SHKUPI EVROPIAN vazhdon në rrethin e dytë

Pas eliminit të Sileksit dhe Struga Trim Lum skuadra e FC Shkupit është përafqësuesi i vetëm nga Maqedonia që tejkaloi raundin e...

E BUJSHME!Roma ia bën dhuratë Mourinhos super lojtarin

Konfirmohet blerja e re e Romës. Skuadra e Romës ka arritur një tjetër blerje këtë verë.

Gjiganti i Premier Ligës ofron 70 milionë euro për Barellan

Kampion i Italisë me Interin dhe kampion Evrope me Italinë. Të gjithë të çmendur për Nicolo Barella. Prej disa...

Italia vijon të mrekullojë, shifra dhe rekorde të pabesueshme, spikat mbajtja e topit

Italianët po përjetojnë një histori të bukur, që shumë pak veta e imagjinonin ndërsa mediat prodhojnë lajme pafund mbi përfaqësuesen “azzurre” dhe...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -