Ja cili trajner po punon me FC Shkupin pas largimit të Ozer-it

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Skuadra e Shkupit ka vazhduar me punë edhe pas largimit të trajnerit turk Hasan Ozer me stafin e tij, ndërsa nga fotot e publikuara nga kubi, mësojmë se me ekipin po punon trajneri Jeton Musliu, i cili te skuadra bardhekaltër është koordinator i trajnerëve të shkollës së futbollit dhe trajner që punon me ekipet e akademisë së shkollës.  

Kujtojmë se trajneri FC Shkupi dhe trajneri Hasan Ozer ndanë rrugët menjëherë pas disfatës që skuadra nga Çairi pësoi të dielën e kaluar nga Renova me rezultat 1-2.

Nga klubi bardhekaltër i vetmi informacion është që janë në bisedime me disa trajner dhe se nuk dëshirojnë të nguten në vendim dhe se pritet që sa më shpejtë të jetë e mundur të sjellin drejtues të ri të ekipit që do të ketë punë edhe sezonin e ardhshëm.

Të dielën me fillim në orën 13:00 Shkupi është mysafire e Akademija Pandevit, skuadër kjo që tani më ngadalë  po i largohet zonës së rrezikut, ndërsa gjithashtu arriti edhe finalen e Kupës së Maqedonisë së Veriut.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

FOTO/ Pas super çerek finaleve, UEFA e ka publikuar, ky është formacionin e javës për Champions League

Liga e Kampionëve ka publikuar formacionin e javës pas katër ndeshjeve të kthimit në fazën çerekfinale.
- Marketing -

Para super gjysëm finalës kundër Chelsea… Zidane merr jo 1 po 3 lajme fantastike

Rafael Varane, Eden Hazard dhe Daniel Carvajal do të jenë gati për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Champions League kundër ...

BOOOOMBË NGA APENINET… Po ndodh çmenduria, Casemiro drejt gjigantit të Serie A

Një nga lojtarët më të mirë të Real Madridit, Kasemiro, mund të transferohet në Serie A gjatë verës, sipas mediave italiane.

LAJMI BOOOMBË! Negociatat janë të avansuara… Varane drejt gjigantit Evropian

Manchester United është gjithmonë e më afër arritjes së marrëveshjes me qendërmbrojtësin Raphael Varane. Francezi është një ndër yjet...

Messi e ka zemrën e madhe! Gjest i veçantë që ka bërë argjentinasi do tua ngroh zemrat (FOTO)

Leo Messi ka vendosur të nxjerrë në një ankand këpucët e tij, me të cilat shënoi golin e 644 për Barcelonën....
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -