JO nuk është Salah, por Mane është ai i cili do të transferohet tek gjiganti Botëror? Ja ku

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Legjenda e Liverpoolit, Jamie Carragher ka frikë se ish-ekipi i tij mund të humbasë yjet e tyre te Real Madrid.

Carragher llogarit se Real Madrid ose Barcelona do të nënshkruajnë Sadio Manen para Mohamed Salah.

Salah është lidhur me një lëvizje në La Liga mes thashethemeve se trajneri i Real Madridit, Zindine Zidane, është duke planifikuar një lëvizje.

Por, legjenda e Reds, Carragher mendon se më i rrezikuar për të larguar është Mane dhe jo Salah.

“Unë mendoj se situata tani – financiarisht dhe mosha e tij – do të thotë që klubet nuk kanë atë lloj parash për të”, ka thënë fillimisht Carragher.

“Ju po flisni për më shumë se 100 milionë funte dhe unë mendoj se Real Madridi dhe Barcelona do të shikonin Mbappe ose Haaland apo edhe Mane përpara Salah tani për shkak të moshës së tij”, përfundoi anglezi.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

E BUUUUJSHME! Në fund të karrierës Ronaldo dhe Messi sëbashku te kjo skuadër?

Shokë ekipi Lionel Messi-n dhe Cristiano Ronaldo-n. Nuk është fantazi, të paktën për David Beckham, i...
- Marketing -

Lajmi Bombë/ Në fund Bayerni i Mynihut do të rrëmbejë Haland

Lotar Mateus është i bindur se e ardhmja e Erling Halandit do të jetë te Bajerni i Mynihut. Sipas lojtarit rekordmen...

Ferati: I kënaqur me barazimin, luajtëm ndaj ekipit më të mirë në kampionat

Skuadra e Akademija Pandevit ka arritur sot që të merr një pikë në ndeshjen e e javës së 20-të. Të LPFM-s, duke...

Interi i pandalshëm, mposht Genoan – blindon kreun (VIDEO)

Inter ka vazhduar me rezultatet pozitive duke mposhtur Genoan. “Neurazzurët” fituan me rezultat bindës 3 – 0 dhe tani...

Chelsea – United, formacionet zyrtare

Sot (e diele), Chelsea është mysafir i Manchester Unitedit, ndeshje e vlefshme për xhiron e 26-të në Premierligë. Dy...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -