Kompletohet faza e grupeve në Champions League, Messi vs Ronaldo (FOTO/LAJM)

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti i UEFA Champions League.

Shorti i ka vënë përballë njëra-tjetrës super skuadra.

Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo do të përballen dy herë mes vete në fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve.

Ata nuk janë përballur që kur Ronaldo la Realin në vitin 2018 për t’u trasnferuar te Juve.

Kompletohet faza e grupeve në Champions League, Messi vs Ronaldo

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti i UEFA Champions League.

Shorti i ka vënë përballë njëra-tjetrës super skuadra.

Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo do të përballen dy herë mes vete në fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve.

Ata nuk janë përballur që kur Ronaldo la Realin në vitin 2018 për t’u trasnferuar te Juve.

Grupet në Champions League:

Grupi A:
Bayern Munich
Atletico Madrid
Salzburg
Lokomotiva Moskës

Grupi B:
Real Madrid
Shakhtar
Inter
Borussia Monchengladbach

Grupi C:
Porto
Manchester City
Olympiacos
Marseille

Grupi D:
Liverpool
Ajax
Atalanta
Midtjylland

Grupi E:
Sevilla
Chelsea
Krasnodar
Stade de Rennes

Grupi F:
Zenit
Borussia Dortmund
Lazio
Brugge

Grupi G:
Juventus
Barcelona
Dinamo Kiev
Ferencvarosi TC

Grupi H:
Paris Saint Germain
Manchester United
RB leipzig
Istanbul Bashakshir

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Mesfushori i Omonia shënon gol të rrallë (VIDEO)

Futbollisti spanjoll Jordi Gomes shënoi një gol në Europa League kundër PSV në minutën e 29....
- Marketing -

FOTO/ Nota dhe statistikat e Marash Kumbullës në Europa League

Megjithëse Roma nuk ia doli të fitonte ndaj CSKA Sofias në Ligën e Europës, futbollisti i Shqipërisë, Marash Kumbulla, bëri një paraqitje...

Milani pa probleme, Tottenhami i Mourinhos befasohet nga belgët (VIDEO)

Milani me sukses ka kryer detyrën edhe në raundin e dytë të ndeshjeve në grupe në Ligën e Evropës, përballë Spartës së Pragës, duke...

FORMACIONET/ Çalhanoglu në stol, Pioli zbulon 11- titullarët (FOTO)

Milan pret në shtëpi Sparten e Pragës, në prag të takimit të Europa League (18.55). Trajneri i kuqezinjve, Pioli...

Ky do të jetë qendërmbrojtësi i Milanit!

Paolo Maldini e ka të qartë se kë duhet që të transferojë këtë janar. Bëhet fjalë për mbrojtësin e...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -