LAJMI I FUNDIT: Zekirija Ramadani në takim me kreun e FC Prishtinës, ja deklarata e trajnerit

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

FC Prishtina është duke kaluar nëpër një krizë të rezultateve javëve të fundit, derisa vetëm në tri ndeshjet e fundit ka regjistruar gjithsej tri humbje.

Skuadra kryeqytetase emëroi trajnerin shkupjan, Zekirija Ramadani në postin e trajnerit para fillimit të edicionit aktual në Superligë dhe natyrisht se pritjet ishin të mëdha pasi që “Zeka” në futbollin e Kosovëa ka fituar tituj kampion me Feronikelin e Trepçën ’89, raporton “Zeri.info”.

Përkundër kësaj, FC Prishtina në dhjetë ndeshjet e para kampionate ka katër humbje, tri fitore dhe dy barazime, derisa ndodhet në vendin e gjashtë në tabelë me vetëm 11 pikë të tubuara.

Pas humbjes së sotme nga Drenica (1:0), Ramadani paralajmëroi se mund të japë dorëheqje nga posti i kryetrajnerit.

“Zeri.info” e ka kontaktuar strategun shqiptar nga Maqedonia e Veriut, derisa ai tha se e ardhmja e tij do të vendoset shumë shpejt.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

- Marketing -

Ja kush është ekipi i vetëm që i ka fituar të gjitha ndeshjet e Champions League

Barcelona fitoi me lehtësi 3-0 në Hungari ndaj Ferencvarosit, në kuadër të xhiros së 5-të në Ligën e Kampionëve.

Giroud dhuron “show”, shënon katër gola në fitoren 4:0 të Chelsea ndaj Sevilla (VIDEO)

Oliver Giroud, Oliver Giroud, Oliver Giroud, Oliver Giroud. Ky do të ishte përshkrimi më i mirë që mund t’i...

Barcelona e kalon lehtësisht Ferencvarosin (VIDEO)

Barcelona ka shënuar fitore të lehtë prej 0-3 në udhëtim te Ferencvaros, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e pestë...

‘Ndizet’ sfida Man United – PSG, shënohet goli i tretë dhe jepet karton i kuq (VIDEO)

Është shënuar goli i tretë në ndeshjen Manchester United - PSG.  Në minutën e 69-të, Marquinhos ka realizuar për...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -