LAMTUMIRË BARCELONA! Coutinho drejt rikthimit në Premier League edhe atë te gjiganti Evropian

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Tashmë nuk eshte sekret fakti se mesfushori i Barcelones, Philippe Coutinho eshte ne kerkim te nje destinacioni te ri, pasi qe ai nuk do te kete vend me ne Camp Nou si pjes e skuadrës së Barcelonës.

Ne kete menyre, rikthimi ne Premier League eshte gjeja me e mundshme per te, raporton e perditshmja katalanase, SPORT.

Skuadrat si Tottenham Hotspur, Leicester Cty dhe Arsenali jane te gjitha te interesuara per nenshkrimin e tij.

Lojtari nuk është i nxehtë për një kalim te Leicester City, ndërsa te Tottenham ka probleme me shpalljen e trajnerit të ri dhe gjërat nuk duken shumë të qarta.

Arsenal është skuadra që e kërkon Coutinhon gati se çdo verë dhe si duket këtë herë duket sikur është hera e vertetë dhe Coutinho shumë shpejt mundë të bëhet një lojtar i ri i Arsenal.

Për më shumë, është folur për një largim të mundshëm të Willian i cili nuk është i kënaqur nga jeta si lojtar i Arsenalit dhe po shikon një mundësi për tu kthyer te Chelsea.

Coutinho është më i ri dhe ka patur shumë sukses në Premier League, gjithashtu huazimi i tij te Bayerni i Mynihut ishte një periudh “OK” për lojtarin Brazilian i cili po shikon edhe një herë të shpëton karrieren e tij me një kalim te gjiganti nga Premier League.

E ardhmja e tij është 100% larg Katalonisë, por a qëndron te Arsenal apo diku tjetër mbetet të presim edhe pak.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

U munduan ta ngushëllojnë gruan e Eriksenit pas kolapsit, UEFA dënon brutalisht dy yjet danezë

Sipas raportimeve të fundit lojtarët të cilët përqafuan gruan e Eriksenit, do të pezullohen nga turniri.
- Marketing -

Moti i ligë shtyn stërvitjet e Maqedonisë

Moti i ligë që kaploi kryeqendrën e Rumanisë, nuk lejoi që futbollistët e Austrisë të zhvillojnë stërvitjet e fundit para përballjes me...

Eriksen përloti botën e futbollit në EURO 2020, ndërpritet ndeshja ndërmjet Danimarkës dhe Finlandës

Futbollisti i Përfaqësueses së Danimarkës dhe ekipit të Interit, Eriksen, në ndeshjen ndërmjet Danimarkës dhe Finlandës, përloti futbollistët e të...

E BUJSHME/ Juventusi mbetet me “gishta në gojë”, Koeman i rrëmben sulmuesin, edhe atë falas

Barcelona përfundimisht po mbyll marrëveshjen me Memphis Depay, sulmuesin hollandez, që ikën falas nga Lyon. Aktualisht është i zënë me...

BOMBË! Te Barça apo te Juventusi? Vendosët e ardhmja e Depay, nga sezoni i ardhshëm e vesh këtë fanellë

Memphis Depay do të jetë lojtar i Barcelonës. Sipas “Mundodeportivo”, Barcelona është afër ta kompletojë transferimin e Memphis Depay.
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -