Liga e Evropës sjell super përballje, short i “çmendur”

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Është hedhur shorti për 1/16 të finales në Ligën e Evropës në Nyon të Zvicrës, shkruan “Zeri.info”.

Skuadrat favorite si Tottenham, United, Milan e Arsenal do të kenë punë në udhëtim.

Milani do të marrë rrugën për në Beograd, aty ku e pret Crvena Zvezda, derisa Arsenali luan në Portugali përballë Benficës.

Këto janë të gjitha çiftet e 1/16 të finales në Ligën e Evropës:

- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Barcelona – Prishtina, ja linkun ku mundë ta ndiqni ndeshjen LIVE

Sonte (e premte) me fillim nga ora 18:30 do të zhvillohet ndeshja e Ligës së Kampionëve në...
- Marketing -

BOMBË! Sapo erdhi te Manchester United, Donny Van de Beek i befason të gjithë me skuadrën e re?

Donny Van de Beek u afrua me shumë bujë në afatin kalimtar të verës nga Manchester United. Mesfushori holandez...

Pas largimit të Jovicit, Zidane merr vendimin e madh dhe të papritur…

Zinedine Zidane e ka bllokuar largimin e këtij lojtari. Martin Odegaard mund të jetë zgjidhja e gjashtë për mesfushën...

Buzëqeshin Pirlo e Juve, marrin lajmin fantastik para super derbit të Italisë

Andrea Pirlo mund të jetë i lumtur me lajmet e fundit të stafit mjekësor të Juventus. Juventus do të...

BOOOOM SHPËRTHEN BOMBA! Tani më ska dilema, Ronaldo do ta djersë vetëm këtë fanellë

Ronaldo i hapur për rinovimin me Juventusin deri në vitin 2023. Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është i hapur që të rinovojë kontratën deri në...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -