Luftë e madhe Zidane vs Pochettino, ja kush po e rrëmben yllin e botës

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Paul Pogba vazhdon të ëndërrojë për Real Madridin. Diçka që nuk është e pzakontë, sepse mesfushori francez i Manchester United është një nga kërkesat që Zidane ka bërë gjithmonë për të përforcuar “Los Blancos”.

27-vjeçari është objektiv i Zidane, por jo domosdoshmërisht për klubin, që kurrë nuk e ka parë të qartë nënshkrimin e tij. Tani, Pogba, me një kontratë deri në vitin 2022 me United, është në merkato, sepse “Djajtë e Kuq” dëshirojnë ta shesin atë në verën e këtij viti dhe të rikuperojë një pjesë të 105 milionëve që pagoi në vitin 2016.

Çmimi fillestar i Pogbasë është 75 milionë euro, sipas “Daily Express”, që thekson se Real Madridi dhe PSG janë dy skuadrat më të interesuara për nënshkrimin e tij. Ashtu si Zidane, Pochettino gjithashtu dëshiron që lojtari francez të përforcojë mesfushën e skuadrës së tij.

- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

BOMBË! Sapo erdhi te Manchester United, Donny Van de Beek i befason të gjithë me skuadrën e re?

Donny Van de Beek u afrua me shumë bujë në afatin kalimtar të verës nga Manchester United.
- Marketing -

Pas largimit të Jovicit, Zidane merr vendimin e madh dhe të papritur…

Zinedine Zidane e ka bllokuar largimin e këtij lojtari. Martin Odegaard mund të jetë zgjidhja e gjashtë për mesfushën...

Buzëqeshin Pirlo e Juve, marrin lajmin fantastik para super derbit të Italisë

Andrea Pirlo mund të jetë i lumtur me lajmet e fundit të stafit mjekësor të Juventus. Juventus do të...

BOOOOM SHPËRTHEN BOMBA! Tani më ska dilema, Ronaldo do ta djersë vetëm këtë fanellë

Ronaldo i hapur për rinovimin me Juventusin deri në vitin 2023. Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është i hapur që të rinovojë kontratën deri në...

Bellasica ia rrëmben Vardarit talentin shqiptar

Ka vazhduar trendi i largimeve nga KF Vardar. Në fakt nga klubi nuk po largohen vetëm lojtarët titullarë, por njëkohësisht edhe lojtarët nga akademia. Së...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -