Luka Jovic nuk fshihet kur pyetet nëse Zidane dëshiroi ta largojë

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Luka Jovic ka ateruar mbrëmë në Madrid.

Me të arritur në Madrid, ai ka hasur në gazetarin e ‘El Chiringuito de Jugones’ që nuk i është ndarë derisa ka marrë një përgjigje.

Ai u pyet lidhur me kërkesën e e Zinedine Zidane, që sipas Borja Mayoral, kërkoi që Luka të largohet dhe të qëndrojë spanjolli.

Fillimisht insistonte që të mos japë komente, por më pas i pyetur nëse është e vërtetë që Zidane ka dashur ta largojë, ai u përgjigj: “ndoshta”, teksa për detaje më të hollësishme tha “pyeteni klubin”.

Zidane sulmues të dytë tani e ka vetëm Luka Jovicin, duke e ditur që nuk llogarit as në Marianon, çka do të thotë se do të jetë një sezon i vështirë, pasi nuk është e lehtë të motivohet një futbollist kur tashmë sipas Josep Pedrerol, e di se nuk e do Zidane dhe ka dashur ta largojë.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Mesfushori i Omonia shënon gol të rrallë (VIDEO)

Futbollisti spanjoll Jordi Gomes shënoi një gol në Europa League kundër PSV në minutën e 29....
- Marketing -

FOTO/ Nota dhe statistikat e Marash Kumbullës në Europa League

Megjithëse Roma nuk ia doli të fitonte ndaj CSKA Sofias në Ligën e Europës, futbollisti i Shqipërisë, Marash Kumbulla, bëri një paraqitje...

Milani pa probleme, Tottenhami i Mourinhos befasohet nga belgët (VIDEO)

Milani me sukses ka kryer detyrën edhe në raundin e dytë të ndeshjeve në grupe në Ligën e Evropës, përballë Spartës së Pragës, duke...

FORMACIONET/ Çalhanoglu në stol, Pioli zbulon 11- titullarët (FOTO)

Milan pret në shtëpi Sparten e Pragës, në prag të takimit të Europa League (18.55). Trajneri i kuqezinjve, Pioli...

Ky do të jetë qendërmbrojtësi i Milanit!

Paolo Maldini e ka të qartë se kë duhet që të transferojë këtë janar. Bëhet fjalë për mbrojtësin e...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -