Manchester United dhe Roma – Drejtpërdrejt LIVE (LINK)

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Manchester United dhe Roma sonte zhvillojnë ndeshjen e parë gjysmëfinale në Ligën e Evropës

Pavarësisht mungesave te të dy skuadrat, ndeshja pritet të jetë e fortë dhe interesante.

Shtyp hapsiren reklamuese me poshte dhe shiko ndeshjen ↓↓

LINKU KRYESOR – SHIKO KETU NDESHJEN.

LINKU KRYESOR – SHIKO KETU NDESHJEN.

LINKU KRYESOR – SHIKO KETU NDESHJEN.

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke (shtypur) mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me posht. Faleminderit per mirkuptimin

LINK 1 – SHIKO KETU NDESHJEN.

LINK 2 – SHIKO KETU NDESHJEN.

LINK 3 – SHIKO KETU NDESHJEN.

Ole Gunnar Solskjaer nuk do të këtë në dispozicion as sonte dyshen, Phil Jones e Anthony Martial.

Kurse te skuadra e drejtuar nga Paulo Fonseca mungojnë Nicolo Zaniolo, Pedro, Gianluca Mancini dhe Riccardo Calafiori.

Formacionet e mundshme:

Manchester United: De Gea; Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw; Fred, McTominay; Pogba, Fernandes, Rashford; Cavani.

Roma: Lopez; Cristante, Smalling, Ibanez; Karsdorp, Diawara, Veretout, Spinazzola; Pellegrini, Mkhitaryan; Dzeko.

Ndeshja Manchester United – Roma zhvillohet në orën 21:00, në “Old Trafford”

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Chelsea vulos vendin për në Champions dhe i jep shansin edhe Liverpoolit (VIDEO)

Nëse Liverpooli fiton në takimin e nesërm (21.15) ndaj Burnleyt, del para Leicester Cityt, për shkak...
- Marketing -

EKSKLUZIVE: Fillojnë bisedimet, për cilët lojtarë po bisedojnë Bunjaku e Fakiç? (FOTO)

Sapo ka përfunduar sezoni futbollistik në Maqedoninë e Veriut, e ku skuadra e FC Shkupi e ka mbyllur sezonin si nënkampion. Nga...

E MADHE/ Lewandowski Chelsea vjen lajmi BOMBË! POR ka një problem… Ja çfarë po ndodh

Lëvizja në Premier League nuk është mjaft tërheqëse për super yllin e Bayernit të Mynihut POR… Chelsea ka kontaktuar...

REMONT! Spastrimi i madh i Real Madrid, Perez i largon këto 10 yje këtë verë

Real Madridi vë në shitje dhjetë lojtarë – përfshirë disa nga yjet e skuadrës. Real Madridi po përgatitet që...

BOOOOM! E KRYER, harrojeni Agueron, Barça veçmë ka sulmuesin e ri

Barcelona vazhdon të jetë në negociata direkt me sulmuesin e Lyonit, Memphis Depay. Holandezi u largua nga agjencia SEG...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -