Mega shkëmbim mes Interit e Manchester City, përfshihet edhe Aguero

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

“Shvercerat” JO Kosovës, “Ballistët” ende s’kanë vendosur

Gjysmëfinalja e Ligës së Kombeve mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, është arritja më e madhe sportive...

Për duelin me Kosovën, bëhen bashkë të gjitha tifo grupet Maqedonase

Sot në Tetovë u mbajt një takim i pothuajse të gjitha tifo grupeve maqedonase, në të cilën...

Manchester City dhe Inter mund të vjedhin vëmendjen e merkatos, me lëvizjen që po planifikohet nga ‘Zikaltrit’.

Sipas raportimeve të ‘Calciomercato’, Inter po synon kartonin e Sergio Aguero, transmeton lajmi.net.

Pasur parasysh interesim tash e disa kohë të City për Milan Skriniar, sllovaku mund të jetë ai që do të përfshihet në marrëveshje shkëmbimin.

Largimi i Aguero drejt Inter do të linte hapësira edhe për Gabriel Jesus, në mënyrë që braziliani të shfrytëzojë gjithë potencialin e tij.

Skriniar, i cili është vetëm 25 vjeç, pëlqehet shumë nga City, por ka interesim edhe nga Real Madrid.

Kjo marrëveshje mund t’i shkonte përshtati të dy skuadrave. Mbetet të shihet nëse do të ketë diçka formale, dhe një finalizim të mundshëm të kësaj marrëveshjeje.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Rezultatet për t’u shpallur Real Madridit kampion

Me fitoren ndaj Athletic Bilbaos, Real Madridi i është afruar më shumë titullit të La Ligas për...
- Marketing -

Messi në stres, duhej disa herë ti matej temperatura (VIDEO)

Ylli i Barcelonës, Messi mbrëmë para se të futej në stadium, duhej të kalojë kontrollin e rregullt të matjes së temperaturës.

Rashica dhe Werderi sonte luajnë finalen e madhe

Milot Rashica do të ketë një test tejet të rëndësishëm sonte. Ylli i përfaqësueses së Kosovës do të ketë ndeshjen më...

Napoli e fiton përballjen kundër Romës, ngritet në zonën ‘Evropa’

Napoli e ka fituar ndeshjen e sontme kundër Romës në kuadër të kampionatit elitar italian, Serie A. Në ndeshjen...

Barcelona fitore me stil ndaj Vilarreal (VIDEO)

Barcelona është rikthyer te fitorja pas 2 rezultatesh negative. Skuadra katalanase fitoi me rezultatin 1-4 ndaj Villareal. 4 golat e parë u...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -