Milan goditi në transferët e verës, ky është plani për afatin e janarit

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Nënshkrimet e verës ka bërë shumë përshtypje deri më tani. Puna e Ivan Gazidis, Paolo Maldini, Ricky Massara dhe e gjithë zona e skautëve dha rezultatet e para të mira dhe kjo sigurisht që është një arsye për kënaqësinë në menaxhim.

Siç theksohet nga MilanNews, të tjerët si Brahim Diaz dhe Diogo Dalot, të cilët mbërritën në huazim nga Real Madrid dhe Manchester United, tashmë po tregojnë se janë përforcime të forta. Tre gola për spanjollin, një gol dhe një asist për portugezin.

Mbi të gjitha, sidoqoftë, është një demonstrim që tregu i transferimeve i kryer në verë është bërë me inteligjencë dhe arsyetim. Blerjet e synuara, pa shpenzuar shumë për shkak të krizës globale, por duke marrë elementët e duhur.

Ky tregim vlen edhe për Sandro Tonali dhe Jens Petter Hauge. I pari po fiton ritëm dhe minuta, por talenti i tij tashmë është treguar në Serie A me Brescia dhe tani ai thjesht duhet ta gjejë atë me Rossonerët.

Hauge, ndërkohë, shënoi vetëm në paraqitjen e tij të dytë për klubin (të dy jashtë stolit) por më pas ai u ndalua nga COVID. Ato janë të gjitha blerje të promovuara nga committee komiteti teknik ’i Milanos, të studiuara dhe vlerësuara me kujdes në verë.

Në janar, Elliott kanë vendosur që ata do të investojnë përsëri por, natyrisht, pa shpenzuar para të çmendura. Regjisorët do të duhet të jenë të mirë në shfrytëzimin e mundësive të duhura, ashtu si bënë në verë.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

- Marketing -

Ja kush është ekipi i vetëm që i ka fituar të gjitha ndeshjet e Champions League

Barcelona fitoi me lehtësi 3-0 në Hungari ndaj Ferencvarosit, në kuadër të xhiros së 5-të në Ligën e Kampionëve.

Giroud dhuron “show”, shënon katër gola në fitoren 4:0 të Chelsea ndaj Sevilla (VIDEO)

Oliver Giroud, Oliver Giroud, Oliver Giroud, Oliver Giroud. Ky do të ishte përshkrimi më i mirë që mund t’i...

Barcelona e kalon lehtësisht Ferencvarosin (VIDEO)

Barcelona ka shënuar fitore të lehtë prej 0-3 në udhëtim te Ferencvaros, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e pestë...

‘Ndizet’ sfida Man United – PSG, shënohet goli i tretë dhe jepet karton i kuq (VIDEO)

Është shënuar goli i tretë në ndeshjen Manchester United - PSG.  Në minutën e 69-të, Marquinhos ka realizuar për...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -