Mourinho nuk do të rrezikojë me Gareth Bale

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Pritjes së gjatë mund t’i vijë fundi këtë vikend.

Gareth Bale më në fund mund të debutojë për Tottenhamin.

Uellsiani është stërvitur shumë javët e fundit gjatë pushimit për shkak të ndeshjeve të kombëtareve dhe ka mundësi që të rikthehet në fushë të dielën kundër West Ham United.

Megjithatë, Jose Mourinho thotë se nuk do të rrezikojnë me 31-vjeçarin.

“Gareth është këtu për ta ndihmuar ekipin, por gjithashtu ne do të kujdesemi për të. Vendimi që do të marrim do të jetë për të mirën e ekipit, por gjithashtu edhe për të mirën e tij”, u shpreh Mou.

“Është shumë e rëndësishme që ai të jetë i lumtur, të ketë një sezon pozitiv. Mendoj se kjo është e rëndësishme në këtë moment të karrierës”.

Bale, 31-vjeçar, iu bashkua në formë huazimi Tottenhamit në shtator nga Real Madridi, por ende nuk ka luajtur asnjë minutë shkaku i një dëmtimi.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Mesfushori i Omonia shënon gol të rrallë (VIDEO)

Futbollisti spanjoll Jordi Gomes shënoi një gol në Europa League kundër PSV në minutën e 29....
- Marketing -

FOTO/ Nota dhe statistikat e Marash Kumbullës në Europa League

Megjithëse Roma nuk ia doli të fitonte ndaj CSKA Sofias në Ligën e Europës, futbollisti i Shqipërisë, Marash Kumbulla, bëri një paraqitje...

Milani pa probleme, Tottenhami i Mourinhos befasohet nga belgët (VIDEO)

Milani me sukses ka kryer detyrën edhe në raundin e dytë të ndeshjeve në grupe në Ligën e Evropës, përballë Spartës së Pragës, duke...

FORMACIONET/ Çalhanoglu në stol, Pioli zbulon 11- titullarët (FOTO)

Milan pret në shtëpi Sparten e Pragës, në prag të takimit të Europa League (18.55). Trajneri i kuqezinjve, Pioli...

Ky do të jetë qendërmbrojtësi i Milanit!

Paolo Maldini e ka të qartë se kë duhet që të transferojë këtë janar. Bëhet fjalë për mbrojtësin e...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -