Mourinho ‘peshkon’ sërish të Real Madridi, po rrëmben yllin madrilen

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Tottenhami e do gjatë janarit yllin madrilen.

Tottenhami është i interesuar për mbrojtësin e Real Madridit, Eder Militao.

Trajneri Jose Mourinho dëshiron të përforcojë ‘zemrën’ e mbrojtjes dhe e sheh brazilianin si lojtari adekuat, përcjellë lajmi.net.

Militao këtë edicion ka bërë vetëm tri paraqitje, edhe pse javët e para të sezonit i humbi shkaku i lëndimeve dhe pastaj rezultoi pozitiv me COVID-19.

Real Madridi transferoi Militaon nga Porto për 45 milionë euro, por mbrojtësi dështoi të gjejë vetën me Zidanen që para tij i sheh tre qendërmbrojtësit, pra Sergio Ramosin, Raphael Varanen dhe Nachon.

Kurse, Mourinho ka bërë kërkesë të Spurs që të provojnë transferimin e Militaos qysh në janar, që të përforcohet edhe më shumë mbrojtja

Sipas AS, Reali nuk është i hapur për shitjen gjatë janarit, por nëse paguhen 45 milionë euro atëherë do jap dritën e gjelbër për këtë largim.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Sa erdhi është lamtumirë… E pranon Solskjaer “është i pakënaqur”, por nuk do të besoni se ku do të luan Van De Beek

Trajneri Ole Gunnar Solskjaer ka pranuar se mesfushori Donny van de Beek nuk është i lumtur te...
- Marketing -

SUPER EUROGOL i Ajrullahut në miqësoren ndaj Aleksandria (VIDEO)

Skuadra e Makedonija Gjorçe Petrovit ka luajtur një ndeshje miqësore me skuadrwn nga Ukraina Aleksandria. Një gol i mrekullueshëm u shënua nga...

“Surpriza e madhe” e shiti verën e kaluar, Reali dëshiron me çdo kusht rikthimin e lojtarit

Reali dëshiron rikthimin e këtij lojtari. Ndoshta mbrojtësi Sergio Reguilon nuk do mbetet edhe për shumë kohë te klubi...

Pritet shkarkimi i Frank Lampard

Lajmet e fundit që vijnë në këtë mëngjes pretendojnë se trajneri i Chelsea Frank Lampard do të shkarkohet nga klubi sot, derisa...

Marca zbulon se ku do të zhvillohet ndeshja Spanjë-Kosovë

Gazeta e njohur spanjolle, Marca, ka shkruar për ndeshjen e futbollit në mes të Spanjës dhe Kosovës. Ndeshja do të luhet më...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -