Mustafi me postim për Ozilin: Nuk ishim atëherë kur kishe nevojë për ne, vëlla

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Shkodran Mustafi është deklaruar rreth largimit të Mesut Ozilit në drejtim të Fenerbahces.

Mesfushori turko-gjerman u larguar nga Arsenali, pasi nuk kishte asnjë minutë loje që nga fillimi i vitit të kaluar.

Kështu, Ozil arriti marrëveshje me Fenerbahcen, e Mustafi ka bërë një postim në rrjetet sociale.

“Vëlla, ti ke qenë lojtari më jo egoist brenda dhe jashtë fushës, me të cilin kam ndarë dhomën e zhveshjes”.

“Ju do të mbaheni mend gjithmonë si #AssistKing”.

“Fatkeqësisht ne si ekip nuk kemi qenë në gjendje t’ju ndihmojmë kur ju kishit më shumë nevojë për ne. Gjitha të mirat”, ka shkruar Mustafi.

Ky postim i mbrojtësit shqiptar ka acaruar paksa tifozët e Arsenalit që e kanë kërcënuar ehde atë me largim nga klubi. /Telegrafi/

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

E BUUUUJSHME! Në fund të karrierës Ronaldo dhe Messi sëbashku te kjo skuadër?

Shokë ekipi Lionel Messi-n dhe Cristiano Ronaldo-n. Nuk është fantazi, të paktën për David Beckham, i...
- Marketing -

Lajmi Bombë/ Në fund Bayerni i Mynihut do të rrëmbejë Haland

Lotar Mateus është i bindur se e ardhmja e Erling Halandit do të jetë te Bajerni i Mynihut. Sipas lojtarit rekordmen...

Ferati: I kënaqur me barazimin, luajtëm ndaj ekipit më të mirë në kampionat

Skuadra e Akademija Pandevit ka arritur sot që të merr një pikë në ndeshjen e e javës së 20-të. Të LPFM-s, duke...

Interi i pandalshëm, mposht Genoan – blindon kreun (VIDEO)

Inter ka vazhduar me rezultatet pozitive duke mposhtur Genoan. “Neurazzurët” fituan me rezultat bindës 3 – 0 dhe tani...

Chelsea – United, formacionet zyrtare

Sot (e diele), Chelsea është mysafir i Manchester Unitedit, ndeshje e vlefshme për xhiron e 26-të në Premierligë. Dy...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -