Neymar u ofendua në baza racore, braziliani zbulon gjithçka

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

“Shvercerat” JO Kosovës, “Ballistët” ende s’kanë vendosur

Gjysmëfinalja e Ligës së Kombeve mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, është arritja më e madhe sportive...

Gjyqtari u detyrua të jap pesë kartonë të kuq për shkak të përleshjes së futbollistëve.

Neymar e goditi me shuplakë mbrojtësin Alvaro, për të qenë në listën e të përjashtuarëve. Deri sa po dilte nga fusha, Ney iu drejtua gjyqtarit duke i thënë se po ofendohej nga futbollisti i Marseilles në baza racore.

”Pendimi i vetëm është që nuk e goditja në fytyrë atë gomar”, shkroi në rrjetet sociale pas ndeshjes ylli brazilian.

Vlen të ceket se mbrojtësi i Marseilles, Alvaro kishte pasur probleme me Neymarin edhe në të kaluarën – kur dyshja ishin në Barcelonë, njëri te Espanyol e tjetri te Barca.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Shorti/ Grupi më i vështirë dhe më i lehtë për Barcelonën në Champions

Sot në orën 17:00 në Gjenevë të Zvicrës do të hidhet shorti për fazën e grupeve të...
- Marketing -

ZYRTARE: Barcelona transferon yllin e Ajaxit

Futbollisti 19 vjeçar vjen te Barcelona nga Ajax, për të zëvendësuar Nelson Semedon e larguar. Dest ka qenë dëshirë...

Gol atraktiv dhe i paparë me thembër nga 16 metra (VIDEO)

Mbrëmë u shënua një nga golat më të çuditshëm dhe më tërheqës në historinë e fundit të futbollit, ndërsa autor i tij...

Chiesa drejt Juventusit, Fiorentina gjen zëvendësuesin e tij

Federico Chiesa mund të jetë një nga lëvizjet më të mëdha këtë afat kalimtar në Serie A. Italiani mund...

16 futbollistë dhe trajneri pozitiv me Covid-19, shtyhet ndeshja me klubin e njohur

Futbolli në Bullgari është drejt Kaosit. 16 futbollistë të Arda Kardzhali kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, duke u shtyrë ndeshja me Ludogorets....
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -