Pas Bayernit të Mynihut bëhet edhe një më pak… Tërhiqet edhe ky gjigant i Evropës në garën për Erling Haaland

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola ka sugjeruar që klubi i tij nuk do të bëjë oferta për Erling Haaland këtë verë, pavarësisht thashethemeve për të kundërtën.

Agjenti i Haaland ka qenë në Spanjë këtë javë për të biseduar me Barcelona dhe Real Madrid dhe pritet të paraqitet me një mori klubesh të Premier League këtë javë.

Manchester City kishte qenë një nga favoritët për të transferuar Haaland, nëse ai lëvizte më herët, por Guardiola thotë se ata nuk mund të blejnë një sulmues këtë verë.

“Me këto çmime ne nuk do të blejmë asnjë sulmues. Eshte e pamundur. Nuk do ta përballojmë atë financiarisht. Të gjitha klubet po luftojnë në këtë fijasko financiare. Ne nuk jemi një përjashtim.”

“Nuk e di se çfarë do të ndodhë. Sot, ka më shumë mundësi që të mos blejmë një sulmues sezonin e ardhshëm. ”

Burimi | Manchester City

Skuadra e Premier League tashmë ka njoftuar që Sergio Aguero do të largohet këtë verë dhe kështu kishte pritur të shpenzonte shumë për një zëvendësim. Haaland dhe Harry Kane i Tottenham janë përmendur të dy por edhe në krahasim me fjalët e Guardiola, një nënshkrime është i mundshëm për Man City këtë verë.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

FOTO/ Pas super çerek finaleve, UEFA e ka publikuar, ky është formacionin e javës për Champions League

Liga e Kampionëve ka publikuar formacionin e javës pas katër ndeshjeve të kthimit në fazën çerekfinale.
- Marketing -

Para super gjysëm finalës kundër Chelsea… Zidane merr jo 1 po 3 lajme fantastike

Rafael Varane, Eden Hazard dhe Daniel Carvajal do të jenë gati për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Champions League kundër ...

BOOOOMBË NGA APENINET… Po ndodh çmenduria, Casemiro drejt gjigantit të Serie A

Një nga lojtarët më të mirë të Real Madridit, Kasemiro, mund të transferohet në Serie A gjatë verës, sipas mediave italiane.

LAJMI BOOOMBË! Negociatat janë të avansuara… Varane drejt gjigantit Evropian

Manchester United është gjithmonë e më afër arritjes së marrëveshjes me qendërmbrojtësin Raphael Varane. Francezi është një ndër yjet...

Messi e ka zemrën e madhe! Gjest i veçantë që ka bërë argjentinasi do tua ngroh zemrat (FOTO)

Leo Messi ka vendosur të nxjerrë në një ankand këpucët e tij, me të cilat shënoi golin e 644 për Barcelonën....
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -