Pasi ia mori Hakimin Interit, PSG troket në dyert e Milanit për yllin e tyre

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Paris-Saint-Germain vazhdon të “peshkojë” në Itali për ta përforcuar organikën e saj për sezonin e ri 2021/22. Ditë më parë klubi francez zyrtarizoi blerjen e mbrojtësit të krahut të djathë Achraf Hakimi nga Interi dhe tani raportohet se ata kanë kthyer sytë te Milani për blerjen e radhës.- Advertisements –

Raportohet se PSG ka ofruar 40 milionë euro për mbrojtësin e krahut të majtë Theo Hernandez por “Rossonerët” e kanë refuzuar menjëherë këtë propozim.

Mbrojtësi francez arriti në “San Siro” nga Real Madridi në sezonin 2019-20 dhe ka shkëlqyer nën urdhërat e trajnerit Stefano Pioli, përcjellë KosovaPress.

Paraqitjet mbresëlënëse në Serie A nuk i kanë siguruar atij një vend pranë vëllait të tij, Lucas, në ekipin kombëtar, por francezët nuk po e anashkalojnë plotësisht 23-vjeçarin.

Hernandez ka luajtur 81 ndeshje për Milanin, duke kontribuar me 15 gola dhe 13 asistime sezonin e kaluar..

“Tuttosport” raporton se skuadra franceze po kërkon të përforcohet në mbrojtësin e majtë dhe ka vendosur 40 milionë euro për shërbimet e tij.

Hernandez ka një kontratë me Milanin deri në qershor të viti 2024.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

“Krejt po dalin”/ Real Madridi shumë shpejtë do të mbetet edhe pa një tjetër super lojtar

Skuadra e Real Madridit është duke u përballur me largim të futbollistëve të rëndësishëm nga ekipi këtë...
- Marketing -

SHKUPI EVROPIAN vazhdon në rrethin e dytë

Pas eliminit të Sileksit dhe Struga Trim Lum skuadra e FC Shkupit është përafqësuesi i vetëm nga Maqedonia që tejkaloi raundin e...

E BUJSHME!Roma ia bën dhuratë Mourinhos super lojtarin

Konfirmohet blerja e re e Romës. Skuadra e Romës ka arritur një tjetër blerje këtë verë.

Gjiganti i Premier Ligës ofron 70 milionë euro për Barellan

Kampion i Italisë me Interin dhe kampion Evrope me Italinë. Të gjithë të çmendur për Nicolo Barella. Prej disa...

Italia vijon të mrekullojë, shifra dhe rekorde të pabesueshme, spikat mbajtja e topit

Italianët po përjetojnë një histori të bukur, që shumë pak veta e imagjinonin ndërsa mediat prodhojnë lajme pafund mbi përfaqësuesen “azzurre” dhe...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -