Përsëri dhunë në futbollin shqiptar, trajneri sulmon lojtarin

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

“Shvercerat” JO Kosovës, “Ballistët” ende s’kanë vendosur

Gjysmëfinalja e Ligës së Kombeve mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, është arritja më e madhe sportive...

Ndeshja miqësore ndërmjet dy skuadrave shqiptare Turbina – Dinamo nuk e ka gjetur fundin, pas një përleshje që ka ndodhur në fushë.

Edhe pse ishte një miqësore, ky takim ishte vlerësuar maksimalisht si takim kampionati sidomos nga miqtë.

Loja ka nisur plotë tension dhe ndërhyrje shumë të rënda, gjë që gjyqtari nga Elbasani është detyruar të nxjerrë kartona për t’i frenuar, ka njoftuar “Panorama Sport”.

Kulmi i sherrit dhe i përplasjes ka qenë kur trajneri i portierëve të Dinamos, Mario Bytyçi është turrur, duke u përplasur me mesfushorin e Turbinës, Albi Kolldashi, gjë që më pas ka plasur sherri dhe më pas takimi është ndërprerë.

Një përplasje kjo e pakuptimtë, pasi bëhet fjalë vetëm për një ndeshje miqësore.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Umit Karan përsëri në pankinën e Shkupit!

Pas mëngjesit të vrullshëm në zyrat e FC Shkupit, me largimin e papritur të Muharem Bajramit, tani...
- Marketing -

Shvercerat: Nuk njohim trajner tjetër përveç Mukit (VIDEO)

Pak orë pas lajmit që Muharem Bajrami nuk është trajner i FC Shkupit ka pasur shumë reagime, si nga futbollist dhe figura...

Shkupi largoi trajnerin Bajrami

Pas disfatës së djeshme të skuadrës së Shkupit nga Struga T&L, klubi nga Çairi ka vendosur që të largojë nga posti i...

ZYRTARE/ Candreva largohet nga Interi, mbetet po në Serie A

Antonio Candreva është futbollisti më i ri i klubit të Sampdorias. 33-vjçari italian në sezonin e ri do të luajë nën fanellën e klubit të Sampdorias.

Menaxheri shqiptar në bisedime me Juventusin për një futbollist

Kampioni në fuqi i Italisë, skuadra e Juventusit është e interesuar që ti sigurijë shërbimet e sulmuesit të talentuar italian, Federico Chiesa,...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -