Presidenti FC Shkupi, Aydin, mblodhi ekipin në darkë para derbit me Vardarin

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

“Shvercerat” JO Kosovës, “Ballistët” ende s’kanë vendosur

Gjysmëfinalja e Ligës së Kombeve mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, është arritja më e madhe sportive...

Skuadra e Shkupit sot ka realizuar edhe një nga seancat stërvitore,  në prag të ndeshjes së fundjavës kur do të luajë derbin e qytetit me Vardarin.

Pas një pauze disa mujore shkaku i pandemisë së COVID-19, sot në stërvitje ishte edhe presidenti i klubit Ogun Aydin, i cili më pas ka shtruar darkë për ekipin në hotel “Hilton”.

“Ndjejë kënaqësi që sot jam në mesin tuaj dhe para meje kam një ekip që në këtë sezonë po tregon karakter. Unë besoj se jemi në rrugë të mbarë për të formuar skuadër konkurrues për tituj, ndërsa për këtë jeni meritor ju futbollistët, trajnerët dhe kryesia e klubit që keni bërë një menaxhim të mrekullueshëm”, ka thënë Aydin.

Të gjithë futbollistët dhe kryesia më pas kan vazhduar darkën dhe shoqërimin në një atmosferë pozitive.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Umit Karan përsëri në pankinën e Shkupit!

Pas mëngjesit të vrullshëm në zyrat e FC Shkupit, me largimin e papritur të Muharem Bajramit, tani...
- Marketing -

Shvercerat: Nuk njohim trajner tjetër përveç Mukit (VIDEO)

Pak orë pas lajmit që Muharem Bajrami nuk është trajner i FC Shkupit ka pasur shumë reagime, si nga futbollist dhe figura...

Shkupi largoi trajnerin Bajrami

Pas disfatës së djeshme të skuadrës së Shkupit nga Struga T&L, klubi nga Çairi ka vendosur që të largojë nga posti i...

ZYRTARE/ Candreva largohet nga Interi, mbetet po në Serie A

Antonio Candreva është futbollisti më i ri i klubit të Sampdorias. 33-vjçari italian në sezonin e ri do të luajë nën fanellën e klubit të Sampdorias.

Menaxheri shqiptar në bisedime me Juventusin për një futbollist

Kampioni në fuqi i Italisë, skuadra e Juventusit është e interesuar që ti sigurijë shërbimet e sulmuesit të talentuar italian, Federico Chiesa,...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -