Qatip Osmanit i skadon kontrata me Renovën, gati të zgjedh ekipin

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Dy ditë pas balotazhit kundër Ohrit, në të cilën Renova arriti t’i shpëtonte rënies në kategori më të ulët, tani më lehtë merret frymë në kampin e “gipspunuesve”. Meqenëse dihet që ekipi nga Tetova do të luajë në ligën elitare të Maqedonisë së Veriut edhe sezonin e ardhshëm, nuk dihet ende se si do të jetë gjendja me stafin e trajnerëve.

Nuk është sekret që kontrata e Qatip Osmanit ka skaduar, pasi edhe vbet trajneri tetovar e ka pohuar një gjë të tillë.

“Po, nuk është sekret që kontrata ime me Renovën ka përfunduar. Por ka interes nga të dy palët që ajo të zgjatet, kështu që unë ndoshta do të jem në stolin e “gipspunuesve” edhe sezonin e ardhshëm. Do të duhet të ulemi këto ditë dhe të bisedojmë. Sigurisht që do të kemi nevojë edhe për disa përforcime, ne nuk duhet ta vendosim veten në të njëjtën situatë sikurse sezonin e kaluar”, ka thënë Qatip Osmani.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Mourinho i çmend tifozët e Romës, po e transferon yllin nga Real Madridi!

Jose Mourinho do të nisë punën si trajner i Romës muajin e ardhshëm, aventurë që po...
- Marketing -

U munduan ta ngushëllojnë gruan e Eriksenit pas kolapsit, UEFA dënon brutalisht dy yjet danezë

Sipas raportimeve të fundit lojtarët të cilët përqafuan gruan e Eriksenit, do të pezullohen nga turniri. Arsye sipas Uefa-së,...

Moti i ligë shtyn stërvitjet e Maqedonisë

Moti i ligë që kaploi kryeqendrën e Rumanisë, nuk lejoi që futbollistët e Austrisë të zhvillojnë stërvitjet e fundit para përballjes me...

Eriksen përloti botën e futbollit në EURO 2020, ndërpritet ndeshja ndërmjet Danimarkës dhe Finlandës

Futbollisti i Përfaqësueses së Danimarkës dhe ekipit të Interit, Eriksen, në ndeshjen ndërmjet Danimarkës dhe Finlandës, përloti futbollistët e të...

E BUJSHME/ Juventusi mbetet me “gishta në gojë”, Koeman i rrëmben sulmuesin, edhe atë falas

Barcelona përfundimisht po mbyll marrëveshjen me Memphis Depay, sulmuesin hollandez, që ikën falas nga Lyon. Aktualisht është i zënë me...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -