REMONT! Spastrimi i madh i Real Madrid, Perez i largon këto 10 yje këtë verë

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Real Madridi vë në shitje dhjetë lojtarë – përfshirë disa nga yjet e skuadrës.

Real Madridi po përgatitet që të bëjë në këtë verë një revolucion në skuadër.

Los Blancos duan që të rikthehen sërish në majat e futbolli evropian, mirëpo u duhen disa transferime.

Për t’i realizuar idetë e tyre, Diario AS raporton se disa nga lojtarët e ekipit të parë janë vënë në shitje.

Janë plotë dhjetë futbollistë që mund të largohen në këtë verë nga skuadra madrilene.

Në listën përfshihen edhe emra si, Eden Hazard, Raphael Varane, Gareth Bale, Marcelo dhe disa të tjerë.

Florentino Perez ka synim të qartë në transferimin e Kylian Mbappes dhe Erling Haaland, e që nuk përjashtohet as Eduardo Camavinga.

Me këto dhjetë largime, natyrisht se fondi i Real Madridit do të rritej dhe për ta do të ishte më e lehtë transferimi i këtyre futbollistëve.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Mourinho i çmend tifozët e Romës, po e transferon yllin nga Real Madridi!

Jose Mourinho do të nisë punën si trajner i Romës muajin e ardhshëm, aventurë që po...
- Marketing -

U munduan ta ngushëllojnë gruan e Eriksenit pas kolapsit, UEFA dënon brutalisht dy yjet danezë

Sipas raportimeve të fundit lojtarët të cilët përqafuan gruan e Eriksenit, do të pezullohen nga turniri. Arsye sipas Uefa-së,...

Moti i ligë shtyn stërvitjet e Maqedonisë

Moti i ligë që kaploi kryeqendrën e Rumanisë, nuk lejoi që futbollistët e Austrisë të zhvillojnë stërvitjet e fundit para përballjes me...

Eriksen përloti botën e futbollit në EURO 2020, ndërpritet ndeshja ndërmjet Danimarkës dhe Finlandës

Futbollisti i Përfaqësueses së Danimarkës dhe ekipit të Interit, Eriksen, në ndeshjen ndërmjet Danimarkës dhe Finlandës, përloti futbollistët e të...

E BUJSHME/ Juventusi mbetet me “gishta në gojë”, Koeman i rrëmben sulmuesin, edhe atë falas

Barcelona përfundimisht po mbyll marrëveshjen me Memphis Depay, sulmuesin hollandez, që ikën falas nga Lyon. Aktualisht është i zënë me...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -