Shitet në ankand unaza e Kobe Bryant, kjo është shifra

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Unaza prej ari dhe diamanti që Kobe Bryant i dhuroi të ëmës 20 vite më parë u shit në një ankand për 209,080 dollarë.

20 vite më parë, Kobe bleu dy unaza identike për prindërit, si formë për të kujtuar kampionatin e parë në NBA. TMZ raporton se nëna e Kobe, Pamela Bryant, u përpoq kohë më parë të shiste disa kujtime të Kobe, por ai nuk ra dakord dhe e ndaloi. Më pas, basketbollisti i ndjerë aprovoi shitjen dhe prindërit e tij shitën gjashtë artikuj – duke përfshirë unazat – te një koleksionist privat, njëkohësisht adhurues i LA Lakers. Të gjithë artikujt u shitën për 280,000 dollarë.

Tani, koleksionisti privat shkoi në Goldin Auction për të parë sa mund të fitonte nga shitja e unazës. Vlera minimale ishte 15,000 dollarë dhe pas 20 ofertash, unaza u shit për më shumë se 206,000 dollarë. Pritet që në një tjetër ankand të shitet edhe unaza që Kobe i dhuroi të atit, e cila me gjasë do të kapë një shifër më të lartë.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Mustafi me postim për Ozilin: Nuk ishim atëherë kur kishe nevojë për ne, vëlla

Shkodran Mustafi është deklaruar rreth largimit të Mesut Ozilit në drejtim të Fenerbahces. Mesfushori...
- Marketing -

JO nuk është Salah, por Mane është ai i cili do të transferohet tek gjiganti Botëror? Ja ku

Legjenda e Liverpoolit, Jamie Carragher ka frikë se ish-ekipi i tij mund të humbasë yjet e tyre te Real Madrid.

Interi “e masakroi” Juventusin por çfarë tha Pirlo pas ndeshjes… Shikoni vetë

Pas humbjes kundër Interit, trajneri i Juventusit Andrea Pirlo foli për Sky Sport: “Qëndrimi ynë ishte i gabuar që nga llimi...

VIDEO/ E PABESUESHME! shikoni momentin para ndeshjes kur vidal puth emblemen e Juventusit

Tifozët e Interit janë të zemëruar me Arturo Vidal pasi mesfushori kilian duket se ka puthur simbolin e Juventusit përpara ...

Lukaku në radarin e klubit të madh të Premier Leagues

Skuadra e Manchester Cityt ka shprehur interesim për sulmuesin e Interit, Romelu Lukaku, ka raportuar “Telegraph” të hënën. Forma...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -