SHKËMBIMI I ÇMENDUR!!! Icardi po rikthehet në Serie A, ndërsa ylli i botës drejtë PSG

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Gati shkëmbimi spektakolar, Mauro Icardi rikthehet në Itali. Sulmuesi i PSG, Mauro Icardi, sipas të gjitha gjasave do të largohet nga Parisi në fund të sezonit.

Argjentinasi nuk bën pjesë në planet e Pochettinos dhe është i gatshëm për tu rikthyer në Serie A.

Sipas raportimeve të fundit, Juventus synon transferimin e Icardit dhe Biankonerët do tia ofrojnë Parisienëve kartonin e Dybalas.

PSG janë të gatshëm ta pranojnë ofertën e Juventusit, pasiqë Dybala pëlqehet nga Pochettino. Vlera e argjentinasve në treg është e njejtë dhe marrëveshja pritet të arrihet me lehtësi.

PSG janë të gatshëm ta pranojnë ofertën e Juventusit, pasiqë Dybala pëlqehet nga Pochettino. Vlera e argjentinasve në treg është e njejtë dhe marrëveshja pritet të arrihet me lehtësi.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

FOTO/ Pas super çerek finaleve, UEFA e ka publikuar, ky është formacionin e javës për Champions League

Liga e Kampionëve ka publikuar formacionin e javës pas katër ndeshjeve të kthimit në fazën çerekfinale.
- Marketing -

Para super gjysëm finalës kundër Chelsea… Zidane merr jo 1 po 3 lajme fantastike

Rafael Varane, Eden Hazard dhe Daniel Carvajal do të jenë gati për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Champions League kundër ...

BOOOOMBË NGA APENINET… Po ndodh çmenduria, Casemiro drejt gjigantit të Serie A

Një nga lojtarët më të mirë të Real Madridit, Kasemiro, mund të transferohet në Serie A gjatë verës, sipas mediave italiane.

LAJMI BOOOMBË! Negociatat janë të avansuara… Varane drejt gjigantit Evropian

Manchester United është gjithmonë e më afër arritjes së marrëveshjes me qendërmbrojtësin Raphael Varane. Francezi është një ndër yjet...

Messi e ka zemrën e madhe! Gjest i veçantë që ka bërë argjentinasi do tua ngroh zemrat (FOTO)

Leo Messi ka vendosur të nxjerrë në një ankand këpucët e tij, me të cilat shënoi golin e 644 për Barcelonën....
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -