Shkupi dhe Shkëndija gati të hedhin “BOMBAT”

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Skuadra e FC Shkupit si duket do të bëjë edhe një goditje të radhës, pasi që është gati që të merr një nga futbollistë më të mirë të vendit tonë. Nuk është fshehtësi se dëshira e kryesisë së bardhekaltërve që në mbarim të sezonit ishte që të marrin Matej Cvetanovskin në radhët e veta, e që për te interesim ka edhe Shkëndija, e më parë kishte edhe Tirana.

Por Shkupi po vazhdon të këmbëngulë dhe si duket është në pol-pozitë për ta bindur super futbollistin që të aterojë në Çair

Ndërkohë Rubin Hebaj (22) është një nga opsionet e Shkëndijës në sulm në këtë afat transferimi dimëror. Bëhet fjalë për një lojtar të ri me të cilin Shkëndija tashmë ka filluar negociatat me sugjerim të shefit të stafit profesional Ernest Gjoka.

Gjegjësisht, Gjoka këmbënguli që kryesia e Shkëndijës ta sjell Hebajn, i cili aktualisht është futbollist i lirë, e që është lehtësuese dhe kjo është arsyeja pse tetovarë nuk duhet të paguajnë kompensim.

Hebaj deri më tani në karrierën e tij ka luajtur për ekipet e Teutës, Vorskla (Ukrainë), Domzale (Slloveni), Partizani dhe Vllaznia.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

BOOOOOM BOOOM! Arrihet marrëveshja, Odegaard aty ku nuk e keni menduar, drejt gjigantit të Evropës

Klubi londinez, Arsenali ka arritur marrëveshje me Real Madridin për lojtarin norvegjez, Martin Odegaard.
- Marketing -

Sa erdhi është lamtumirë… E pranon Solskjaer “është i pakënaqur”, por nuk do të besoni se ku do të luan Van De Beek

Trajneri Ole Gunnar Solskjaer ka pranuar se mesfushori Donny van de Beek nuk është i lumtur te Manchester Unitedi.

SUPER EUROGOL i Ajrullahut në miqësoren ndaj Aleksandria (VIDEO)

Skuadra e Makedonija Gjorçe Petrovit ka luajtur një ndeshje miqësore me skuadrwn nga Ukraina Aleksandria. Një gol i mrekullueshëm u shënua nga...

“Surpriza e madhe” e shiti verën e kaluar, Reali dëshiron me çdo kusht rikthimin e lojtarit

Reali dëshiron rikthimin e këtij lojtari. Ndoshta mbrojtësi Sergio Reguilon nuk do mbetet edhe për shumë kohë te klubi...

Pritet shkarkimi i Frank Lampard

Lajmet e fundit që vijnë në këtë mëngjes pretendojnë se trajneri i Chelsea Frank Lampard do të shkarkohet nga klubi sot, derisa...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -