Shkupi i rrëmben Dritës së Gjilanit mesfushorin Shabani!

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Skuadra e FC Shkupi po vazhdon qëndrimin në Ohër, ku po e zhvillon fazën kryesore të përgatitjeve për duelet e para në kuadër të Ligës së Konferencës së UEFA-s, e përballë do të ketë KF Llapin nga Kosova.

Shkupi gjatë afatit kalimtar solli katër përforcime, Fisnik Zukën, Blerton Shejin, Tome Kitanosvkin dhe Kire Markovskin.

Burimet e Albsport.mk, mësojnë se Shkupi është shumë pranë nënshkrimit të firmës me mesfushorin defanziv të Kosovës, Bujar Shabani, i cili që nga 2017 ishte pjesë e FC Dritës së Gjilanit.

Prezantimi i Shabanit pritet të ndodhë ditëv enë vazhdim, ndërsa mësojmë se punë e kryer është edhe mbrojtësi qëndror Konstantin Çeshmexhiev, prezantimi i të cilit duhet të ndodhë sot brenda ditës ose nesër.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

“Krejt po dalin”/ Real Madridi shumë shpejtë do të mbetet edhe pa një tjetër super lojtar

Skuadra e Real Madridit është duke u përballur me largim të futbollistëve të rëndësishëm nga ekipi këtë...
- Marketing -

SHKUPI EVROPIAN vazhdon në rrethin e dytë

Pas eliminit të Sileksit dhe Struga Trim Lum skuadra e FC Shkupit është përafqësuesi i vetëm nga Maqedonia që tejkaloi raundin e...

E BUJSHME!Roma ia bën dhuratë Mourinhos super lojtarin

Konfirmohet blerja e re e Romës. Skuadra e Romës ka arritur një tjetër blerje këtë verë.

Gjiganti i Premier Ligës ofron 70 milionë euro për Barellan

Kampion i Italisë me Interin dhe kampion Evrope me Italinë. Të gjithë të çmendur për Nicolo Barella. Prej disa...

Italia vijon të mrekullojë, shifra dhe rekorde të pabesueshme, spikat mbajtja e topit

Italianët po përjetojnë një histori të bukur, që shumë pak veta e imagjinonin ndërsa mediat prodhojnë lajme pafund mbi përfaqësuesen “azzurre” dhe...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -