SHPËRTHEN BOMBA NGA ARGJENTINA! Merr fund gjithçka, Messi ka vendosur, do të luaj për këtë skuadër

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Sipas “ESPN Argentina”, ylli i Barcelonës, Lionel Messi do vazhdojë të qëndrojë në “Camp Nou”.

Argjentinasi është afër të nënshkruajë rinovimin e kontratës deri në qershorin e vitit 2023, pra edhe për dy vite të tjera.

Pos kësaj, media argjentinase raporton se Barcelona do bëj çmos për t’u siguruar se Messi do luajë pranë Neymar edicionin tjetër, duke e bërë brazilianin prioritet për afatin kalimtar veror.

Messi, të cilit i skadon kontrata në qershorin e 2021, ka treguar dëshirën që të bashkohet me bashkëlojtarët e vjetër dhe të vazhdojë të fitojë tituj.

Neymar asnjëherë nuk e fshehur dëshirën të luajë sërish me Messin dhe ende s’ka nënshkruar rinovimin me PSG-në.

Kontrata e brazilianit skadon në vitin 2022.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Chelsea vulos vendin për në Champions dhe i jep shansin edhe Liverpoolit (VIDEO)

Nëse Liverpooli fiton në takimin e nesërm (21.15) ndaj Burnleyt, del para Leicester Cityt, për shkak...
- Marketing -

EKSKLUZIVE: Fillojnë bisedimet, për cilët lojtarë po bisedojnë Bunjaku e Fakiç? (FOTO)

Sapo ka përfunduar sezoni futbollistik në Maqedoninë e Veriut, e ku skuadra e FC Shkupi e ka mbyllur sezonin si nënkampion. Nga...

E MADHE/ Lewandowski Chelsea vjen lajmi BOMBË! POR ka një problem… Ja çfarë po ndodh

Lëvizja në Premier League nuk është mjaft tërheqëse për super yllin e Bayernit të Mynihut POR… Chelsea ka kontaktuar...

REMONT! Spastrimi i madh i Real Madrid, Perez i largon këto 10 yje këtë verë

Real Madridi vë në shitje dhjetë lojtarë – përfshirë disa nga yjet e skuadrës. Real Madridi po përgatitet që...

BOOOOM! E KRYER, harrojeni Agueron, Barça veçmë ka sulmuesin e ri

Barcelona vazhdon të jetë në negociata direkt me sulmuesin e Lyonit, Memphis Depay. Holandezi u largua nga agjencia SEG...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -