“Surpriza e madhe” e shiti verën e kaluar, Reali dëshiron me çdo kusht rikthimin e lojtarit

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Reali dëshiron rikthimin e këtij lojtari.

Ndoshta mbrojtësi Sergio Reguilon nuk do mbetet edhe për shumë kohë te klubi anglez, Tottenham.

Reali e shiti në verë spanjollin, por në marrëveshje shkruhet edhe mundësia e riblerjes për 45 milionë euro.

Sipas Sport, “Los Blancos” duan ta aktivizojnë këtë mundësi, meqenëse janë mahnitur nga super paraqitjet e lojtarit.

Gjithashtu në verë, Marcelo pritet të largohet, andaj klubi spanjoll i duhet një lojtar që të garojë me Ferland Mendyn për pozitën në formacionin bazë.

Reguilon ka qenë i padiskutueshëm te Tottenhami, andaj skuadra e Jose Mourinhos do bëjë çmos që ta mbajë në skuadër.

Mbetet të shihet nëse Reguilon do pranoi të rikthehet te Reali, ngase është duke shkëlqyer nën urdhrat e Mourinhos.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

E BUUUUJSHME! Në fund të karrierës Ronaldo dhe Messi sëbashku te kjo skuadër?

Shokë ekipi Lionel Messi-n dhe Cristiano Ronaldo-n. Nuk është fantazi, të paktën për David Beckham, i...
- Marketing -

Lajmi Bombë/ Në fund Bayerni i Mynihut do të rrëmbejë Haland

Lotar Mateus është i bindur se e ardhmja e Erling Halandit do të jetë te Bajerni i Mynihut. Sipas lojtarit rekordmen...

Ferati: I kënaqur me barazimin, luajtëm ndaj ekipit më të mirë në kampionat

Skuadra e Akademija Pandevit ka arritur sot që të merr një pikë në ndeshjen e e javës së 20-të. Të LPFM-s, duke...

Interi i pandalshëm, mposht Genoan – blindon kreun (VIDEO)

Inter ka vazhduar me rezultatet pozitive duke mposhtur Genoan. “Neurazzurët” fituan me rezultat bindës 3 – 0 dhe tani...

Chelsea – United, formacionet zyrtare

Sot (e diele), Chelsea është mysafir i Manchester Unitedit, ndeshje e vlefshme për xhiron e 26-të në Premierligë. Dy...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -