Tafa po rikthehet në shtëpi te Struga

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Mbrojtësi  Arben Tafa do të kthehet në shtëpi dhe do të nënshkruajë kontratë me ekipin e Strugës Trim Lum.

Strugani ishte pjesë e këtij klubi vitin e kaluar dhe pastaj u bashkua me Bellasicës dhe pas periudhës së keqe të kaluar atje, mbrojtësi padyshim që kthehet atje ku ndihet më mirë.

Me këtë, Struga Trim Lum zgjidh një çështje më shumë dhe bëhet një ekip edhe më i fortë në mbrojtje, ku në periudhën e kaluar mbretëruan Mecinoviq, Ristevski dhe Cake.

Klubi po përgatitet në Strugë dhe përgatitjet kryesore ndoshta do të bëhen në Durrës, Shqipëri.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Sa erdhi është lamtumirë… E pranon Solskjaer “është i pakënaqur”, por nuk do të besoni se ku do të luan Van De Beek

Trajneri Ole Gunnar Solskjaer ka pranuar se mesfushori Donny van de Beek nuk është i lumtur te...
- Marketing -

SUPER EUROGOL i Ajrullahut në miqësoren ndaj Aleksandria (VIDEO)

Skuadra e Makedonija Gjorçe Petrovit ka luajtur një ndeshje miqësore me skuadrwn nga Ukraina Aleksandria. Një gol i mrekullueshëm u shënua nga...

“Surpriza e madhe” e shiti verën e kaluar, Reali dëshiron me çdo kusht rikthimin e lojtarit

Reali dëshiron rikthimin e këtij lojtari. Ndoshta mbrojtësi Sergio Reguilon nuk do mbetet edhe për shumë kohë te klubi...

Pritet shkarkimi i Frank Lampard

Lajmet e fundit që vijnë në këtë mëngjes pretendojnë se trajneri i Chelsea Frank Lampard do të shkarkohet nga klubi sot, derisa...

Marca zbulon se ku do të zhvillohet ndeshja Spanjë-Kosovë

Gazeta e njohur spanjolle, Marca, ka shkruar për ndeshjen e futbollit në mes të Spanjës dhe Kosovës. Ndeshja do të luhet më...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -