Mike Tyson

Mike Tyson dhe Roy Jones pa fitues

Mike Tyson është rikthyer përsëri në ring për ta zhvilluar një meç me rivalin e tij të vjetër, Roy Jones. Edhe pse dy boksierët tanimë në moshë të vjetër dhe kishte vite që ishin...

Mike Tyson: rikthim i rrezikshëm në ring në moshën 54 vjeçare

Muskuj të çeliktë dhe vështrim të ashpër – Mike Tyson rikthehet si 54-vjeçar në ring. Tifozët e presin me padurim duelin e tij me Roy Jones Jr, por mjekët thonë se rreziku për shëndetin...

Mike Tyson rikthehet në ring pas 15 vitesh

Ish-kampioni i peshave të rënda Mike Tyson do të luftojë në një ndeshje në fund të këtij muaji. Tyson do të takohet me Roy Jones në një ndeshje jozyrtare me 8 raunde më 28...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së fundi po përgatitet për t’u rikthyer në ring në moshën 54-vjeçare është bërë viral në rrjetet sociale.

Zyrtare: Mike Tyson i rikthehet boksit

Ish-kampioni i botës në peshat e rënda, Mike Tyson, do të rikthehet në ringun e boksit për t’u përballur në një meç ekzibicioni kundër Roy Jones Jr., ish-kampionit të botës. Meçi mes...

Mike Tyson gjen kundërshtarin, do të përballet me një peshkaqen

Legjenda e boksit amerikan, Mike Tyson, do të përballet një kundër një me një peshkaqen gjatë muajit gusht. Amerikani do të rikthehet duke u përballur me një peshkaqen të quajtur Jaës në fillim...

Të funditë

U munduan ta ngushëllojnë gruan e Eriksenit pas kolapsit, UEFA dënon brutalisht dy yjet danezë

Sipas raportimeve të fundit lojtarët të cilët përqafuan gruan e Eriksenit, do të pezullohen nga turniri.

Moti i ligë shtyn stërvitjet e Maqedonisë

Moti i ligë që kaploi kryeqendrën e Rumanisë, nuk lejoi që futbollistët e Austrisë të zhvillojnë stërvitjet e fundit para përballjes me...

Eriksen përloti botën e futbollit në EURO 2020, ndërpritet ndeshja ndërmjet Danimarkës dhe Finlandës

Futbollisti i Përfaqësueses së Danimarkës dhe ekipit të Interit, Eriksen, në ndeshjen ndërmjet Danimarkës dhe Finlandës, përloti futbollistët e të...

E BUJSHME/ Juventusi mbetet me “gishta në gojë”, Koeman i rrëmben sulmuesin, edhe atë falas

Barcelona përfundimisht po mbyll marrëveshjen me Memphis Depay, sulmuesin hollandez, që ikën falas nga Lyon. Aktualisht është i zënë me...

BOMBË! Te Barça apo te Juventusi? Vendosët e ardhmja e Depay, nga sezoni i ardhshëm e vesh këtë fanellë

Memphis Depay do të jetë lojtar i Barcelonës. Sipas “Mundodeportivo”, Barcelona është afër ta kompletojë transferimin e Memphis Depay.
loading...