Tre super përforcime, kjo është skuadra me të cilën Tuchel do ta dominon edhe njëherë futbollin Evropian

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Thomas Tuchel do ë ketë derën e hapur që të kërkojë investime nga bordi i Chelseat, pas triumfit në Ligën e Kampionëve.

The Blues fituan trofeun e dytë në histori të garës më të madhe për klube në Evropë, derisa kërkojnë të përforcohen edhe më shumë.

Tuchel thuhet se ka kërkuar së paku tre lojtarë të rinj, derisa fillimisht duhet të largohen apo të dërgohen në huazim disa që i posedon.

Në ekipin e Chelseat nga edicioni i ri mund të jenë edhe Niklas Sule i Bayern Munichut, Declan Rice i West Hamit dhe Romelu Lukaku i Interit.

Në listën e largimeve mund të futen emira si Ross Barkley, Fikayo Tomori, Emerson Palmieri, Olivier Giroud, Tammy Abraham dhe Kepa Arrizabalaga.

Formacioni i mundshëm i Chelseat për edicionin e ri: Mendy; Sule, Thiago Silva, Rudiger; James, Rice, Kante, Chilëell; Mount, Lukaku, Werner.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

Mourinho i çmend tifozët e Romës, po e transferon yllin nga Real Madridi!

Jose Mourinho do të nisë punën si trajner i Romës muajin e ardhshëm, aventurë që po...
- Marketing -

U munduan ta ngushëllojnë gruan e Eriksenit pas kolapsit, UEFA dënon brutalisht dy yjet danezë

Sipas raportimeve të fundit lojtarët të cilët përqafuan gruan e Eriksenit, do të pezullohen nga turniri. Arsye sipas Uefa-së,...

Moti i ligë shtyn stërvitjet e Maqedonisë

Moti i ligë që kaploi kryeqendrën e Rumanisë, nuk lejoi që futbollistët e Austrisë të zhvillojnë stërvitjet e fundit para përballjes me...

Eriksen përloti botën e futbollit në EURO 2020, ndërpritet ndeshja ndërmjet Danimarkës dhe Finlandës

Futbollisti i Përfaqësueses së Danimarkës dhe ekipit të Interit, Eriksen, në ndeshjen ndërmjet Danimarkës dhe Finlandës, përloti futbollistët e të...

E BUJSHME/ Juventusi mbetet me “gishta në gojë”, Koeman i rrëmben sulmuesin, edhe atë falas

Barcelona përfundimisht po mbyll marrëveshjen me Memphis Depay, sulmuesin hollandez, që ikën falas nga Lyon. Aktualisht është i zënë me...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -