VIDEO/ Balotelli futet në Big Brother Vip, por plas skandali me ish të dashurën

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Në episodit e mbrëmshëm të  Grande Fratello Vip (version italian i Big Brother), sulmuesi i njohur Mario Balotelli hyri në shtëpinë më të famshme në Itali për të surprizuar vëllain e tij Enock Barëuah, i cili merr pjesë në këtë reality shoë.

Balotelli kaloi disa minuta duke biseduar me Enock, por ai gjithashtu kishte mundësinë për të folur me konkurrentët e tjerë, një prej tyre edhe ish e dashura e Marios, Dayane Mello, të cilën sulmuesi italian, i cili aktualisht është pa skuadër, e ka ofenduar me deklaratën e tij live në emision.

Teksa gazetari Alfonso Signorini, ndërhyri duke pyetur Dayane do e donte Balotelin në shtëpinë e Grande Fratello Vip, bukuroshja seksi u përgjigj pozitivisht. Pas përgjigjes pozitive nga ana e saj, Alfonso u kthey nga Balotelli dhe  i tha: “Mario, e dëgjove? Dayane tha se të do në shtëpinë e Big Brother, të do aty”.

Ndërkohë që Baloteli menjëherë u përgjigj: “Eh, ajo më do, por më pas do të thotë ‘ndalo, ndalo… më dhemb”. Deklarata e sulmuesit shkaktoi polemika në Itali që e detyruan Signorini-n, në fund të emsionit, të lidhej me Balotellin për të shpjeguar se çfarë ndodhi dhe për të kërkuar falje drejtpërdrejt.

Futbollisti u befasua dhe tha se nuk e mbante mend të bënte një shaka të rëndë. Përkundër kësaj, ai pranoi këshillën e Signorini për t’i kërkuar falje Dayane.

Kërkoj falje nëse dikush është ndjerë i ofenduar! Me Dayane kam një mënyrë foluri që mund të duket vulgare, por unë dua më të mirën për të! Pra, thjesht bëhuni feministe ose shovinistë meshkuj, kërkoj falje për ata që ndihen të ofenduar, por nëse nuk i dini marrëdhëniet mes njerëzve, para se të gjykoni, pyetni. Unë kam 2 nëna, 3 motra, 1 vajzë, gratë janë jeta ime, thjesht spekuloni për të panjohurën! Të dua Dayane, natën e mirë, ” përfundoi Balotelli.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

FOTO/ Pas super çerek finaleve, UEFA e ka publikuar, ky është formacionin e javës për Champions League

Liga e Kampionëve ka publikuar formacionin e javës pas katër ndeshjeve të kthimit në fazën çerekfinale.
- Marketing -

Para super gjysëm finalës kundër Chelsea… Zidane merr jo 1 po 3 lajme fantastike

Rafael Varane, Eden Hazard dhe Daniel Carvajal do të jenë gati për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Champions League kundër ...

BOOOOMBË NGA APENINET… Po ndodh çmenduria, Casemiro drejt gjigantit të Serie A

Një nga lojtarët më të mirë të Real Madridit, Kasemiro, mund të transferohet në Serie A gjatë verës, sipas mediave italiane.

LAJMI BOOOMBË! Negociatat janë të avansuara… Varane drejt gjigantit Evropian

Manchester United është gjithmonë e më afër arritjes së marrëveshjes me qendërmbrojtësin Raphael Varane. Francezi është një ndër yjet...

Messi e ka zemrën e madhe! Gjest i veçantë që ka bërë argjentinasi do tua ngroh zemrat (FOTO)

Leo Messi ka vendosur të nxjerrë në një ankand këpucët e tij, me të cilat shënoi golin e 644 për Barcelonën....
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -