Vllaho ndanë drejtësinë në duelin Shkëndija – Sileksi

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

“Shvercerat” JO Kosovës, “Ballistët” ende s’kanë vendosur

Gjysmëfinalja e Ligës së Kombeve mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, është arritja më e madhe sportive...

Sot janë caktuar emrat e arbitrave për ndeshjet e javës së 8-të të Ligës së Parë të Maqedonisë së Veriut, duele këto që do të luhen këtë fundjavë.

Dueli më interesant i kësaj jave do të luhet në Tetovë, ku lideri aktual luan me Sileksin. Shkëndija futet në këtë ndeshje pa disfatë, ndërsa Sileksi është në krizë. Drejtësinë në këtë ndeshje do ta ndajë arbitri nga Shkupi Konstantin Vllaho.

Dyshet dhe arbitrat e javës së 8-të:

Rabotniçki – А. Pandevi (Bobi Veliçkov – Veles)

Shkëndija – Sileksi (Konstantin Vllaho – Shkup)

Shkupi – Boreci (Krumisllav Gjorgjiev – Shtip)

Makedonija Gj.P – Struga T&L (Aleksandar Grujoski – Kërçovë)

Bellasica – Renova (Nderim Tefiku – Kumanovë)

Të dielën luhet vetëm një ndeshje, ku takohen Pelisteri – Vardari, duel ky ku drejtësinë do të ndajë Aleksandar Stavrevi nga Shkupi

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

FORMACIONET/ Inzaghi me vendim të papritur për Muriqin (FOTO)

Lazio është nikoqir i Bologna-s, ndeshje e vlefshme për xhiron e pestë të Seria A.
- Marketing -

Lukaku-D’Ambrosio, Inter kthehet te fitorja në Genova

Është gjithmonë ai, Romelu Lukaku, “shpëtimtari” i Interit. Sulmuesi belg shënoi golin e parë të sfidës (të pestin në pesë ndeshjet e...

Lukaku është i pandalshëm, zhbllokon sfidën ndaj Genoa-s (VIDEO)

Romelu Lukaku është njeriu i momentit te skuadra e Interit. Sulmuesi belg ka arritur që të zhbllokojë rezultatin në minutën e 64-t...

Barcelona 1:3 Real Madrid, kështu u notuan lojtarët (FOTO)

Real Madrid kanë shënuar fitore me rezultatin 1:3 ndaj Barcelonës. ‘El Clascio’ i ka takuar ‘Mbretërve’ të Madridit, të...

​Koeman i nervozuar pas humbjes nga Reali, ja kujt ia drejton kritikat

Barcelona ka pësuar disfatë të hidhur në “El Clasico” kundër Real Madridit duke u mposhtur në “Camp Nou” me rezultat 1-3.
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -