Zyrtare, United nënshkruan me portierin 35 vjeçar

Më të lexuarat

Gjesti i madh Mohamed Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, e fal dhe i ofron para e punë

Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë...

Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC, i premtova nënës dhe premtimin nuk e thej

Pas fitores ndaj Justin Gaethje, Khabib Nurmagomedov i ka dhënë fund karrierës së tij.

Kanoute do ndërtojë xhami, qyteti që tani 700 vite është pa te

Një nga futbollistët që kanë lënë shenjë të madhe në kampionatin spanjoll, është Frederic Oumar Kanoute, i...

Ja pse Muhammed Ali u bë musliman

Kush ishte Cassius Marcellus Clay Jr që më vonë e pa te vërtetën dhe e mori emrin ...

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale (VIDEO)

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori. Tyson që së...

Pas rinovimit të kontratës me Juan Matan, Manchester United ka konfirmuar edhe nënshkrimin me Tom Heaton.

Portieri i Anglisë ka rënë dakord për një kontratë deri në qershor të vitit 2023, me opsionin për ta vazhduar edhe për një vit tjetër.

Kjo është një rikthim në United për 35-vjeçarin, i cili kaloi 13 vite në klub. Ai ka tri paraqitje për vendin e tij dhe gjithashtu ka luajtur me skuadra si Cardiff City, Bristol City, Burnley dhe Aston Villa.

Kontrata e Heaton kishte skaduar në Villa dhe ai është transferuar në “Old Trafford” si lojtar i lirë.

“Për mua që të kem mundësinë të kthehem pasi kam kaluar 13 vite të shkëlqyera këtu si fëmijë, është një ndjenjë e pabesueshme dhe unë jam vërtet i emocionuar.”, tha Heaton.

“Ndihem në formë të shkëlqyeshme dhe pres që të hyj për të garuar me portierët e tjerë ”, tha ai.

loading...
- Marketing -
- Marketing -

Të fundit

“Krejt po dalin”/ Real Madridi shumë shpejtë do të mbetet edhe pa një tjetër super lojtar

Skuadra e Real Madridit është duke u përballur me largim të futbollistëve të rëndësishëm nga ekipi këtë...
- Marketing -

SHKUPI EVROPIAN vazhdon në rrethin e dytë

Pas eliminit të Sileksit dhe Struga Trim Lum skuadra e FC Shkupit është përafqësuesi i vetëm nga Maqedonia që tejkaloi raundin e...

E BUJSHME!Roma ia bën dhuratë Mourinhos super lojtarin

Konfirmohet blerja e re e Romës. Skuadra e Romës ka arritur një tjetër blerje këtë verë.

Gjiganti i Premier Ligës ofron 70 milionë euro për Barellan

Kampion i Italisë me Interin dhe kampion Evrope me Italinë. Të gjithë të çmendur për Nicolo Barella. Prej disa...

Italia vijon të mrekullojë, shifra dhe rekorde të pabesueshme, spikat mbajtja e topit

Italianët po përjetojnë një histori të bukur, që shumë pak veta e imagjinonin ndërsa mediat prodhojnë lajme pafund mbi përfaqësuesen “azzurre” dhe...
- Advertisement -

TË NGJAJSHME

- Marketing -